Kigurumi Halloween Cosplay Rekvizity Teroru Kostra, žaba, jašterica bat kostra model Halloween horror zvieratá zdobia strašidelný dom

€16.52


Názov: kostra lizard Materiál: PP Rozmery: 43 cm (vrátane chvost) *7 cm*8 cm Netto hmotnosť: 43 g

Meno: bat lebky Materiál: PP Veľkosť: 17 cm * 2 cm * 30 cm Netto hmotnosť: 44 g

Názov: kostra žaba Materiál: PP Rozmery: 15 cm * 12 cm * 8 cm Čistá hmotnosť: 80g

Platby

Len prostredníctvom Interna2020.sk Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované prostredníctvom našich bezpečných platobných procesorov .Kontaktujte nás, ak si nemôžeš vykonať platbu bezodkladne.

Medzinárodné Kupujúci Vezmite Prosím Na Vedomie:

- Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Zásielky

Vďaka za vašu cenovú ponuku.

- Budeme loď vašej objednávky do 2-3 pracovných dní po platby vymazané.

- Položka dodané z via čína Príspevok leteckú poštu, dostanete k väčšine krajín do 15 do 39 dní.

Dodacia lehota závisí od destinácie a iné faktory, môže to trvá až 39 dní.Ak nechcete prijímať položky po 39 dní, prosím, kontaktujte nás, budeme skúmať a riešiť dodanie problém.

- Tovar zasielame na adresu.Prosím, uistite sa, že vaša adresa je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť.

Z hľadiska rozsahu

Návrat & Vrátenie Peňazí

- Vrátenie alebo výmena vyžiadanie je k dispozícii iba žiadostí v rámci 1 týždňa po parcely prijaté & vrátenie položky ako v rovnakom stave, v akom prijaté.

- Prosím, kontaktujte nás na žiadosť o vrátenie povolenia.Vaše meno, aukcie, číslo a dôvod pre vrátenie by mali byť zahrnuté v e-maile.Všetky položky vrátil, musí obsahovať všetky originálne balenie.

Kontaktujte nás

Náš pracovný čas

-Peking čas :pondelok až piatok 9:30 am-6:30 hod.

Kontaktujte nás prostredníctvom správy v angličtine ,nie Sme pracovať na dovolenku v Číne.

Ak nie sme spokojní s produktom, alebo službou ,prosím, kontaktujte ma a nedávajú nám negatívne alebo fyzická spätnú väzbu, musíme dať uspokojivé riešenie.

Spätná Väzba & DSRs (Podrobné Hodnotenia Predajcu).

Sme závislí na našich povesť a spokojnosť zákazníka uspieť.Preto, Vaše pripomienky a Hviezdy sú pre nás veľmi dôležité, ako lepšie Hviezdy skóre vplyv na náš vyhľadávač umiestnenie na .

Štítky: igurumi, sova nálepka na stenu, kigurumi kigurumi, maska teroru, žaba kvetináč, kigurumi eevee deti, kigurumi pajama, falošný oheň, pijama pokemon, žaba klobúk.


( 0 Hodnotenie )

Počet