Nové Nastaviteľná Dĺžka Ihly DRS 140 Nehrdzavejúcej Ocele Ihly Derma Pečiatka Microneedle Pre Starostlivosť o Pleť

€12.25


1. Nenarúša celistvosť kože, štruktúra; 2. Krok za krokom liečba hlbokej pokožky toxíny a odpad; 3. Vytvoriť veľké množstvo kože micro-potrubie na prepravu base krásu výrobkov; (trvá len 5 minút, ak chcete vytvoriť viac ako 10 000 micropores); 4. Priamo dodať požadované aktívnych zložiek do pokožky účinné vstrebávanie polohy; jedinečnou nano-complexed biologické faktory majú príznačný vplyv, s jasným cieľom a významný vplyv, a prieniku miera výrobok prísady je stovky tisíc krát vyššie než bežné kozmetické výrobky; 5. Stimulovať pleti vlastné liečivé schopnosti a udržiavať pružnosť pokožky a krása; 6. Aktivácia buniek, liečbu poškodených tkanív, a priamo podieľať na metabolizmu buniek dosiahnuť značné kozmetické účinky 7. Jedinečný bioaktívne zložky urýchliť zvýšenie bunkovej imunity, spomaliť starnutie pokožky a udržiavať mladistvý vzhľad na dlhú dobu; 8. Využiť prirodzenú obranyschopnosťrany na navodenie pleti vlastnú výživu a kolagénu, rast; 9. Jednoduchá obsluha a žiadna trauma, tiež známy ako "prestávka na obed krásy"; 10. Je to jednoduché a jednoduché vidieť, kožné zmeny okamžite.Špecifikácie:

Položky:DRS 140 Čistá hmotnosť:21g Ihla materiál:Nerezová ihla Kvalita:Tenké & Ťažké pre ihly Dĺžka ihly:0-0.3 mm Rukoväť materiál:ABS & Medical PC Certifikát:CE ISO13485

O DRS derma valček:

DRS Derma Koľajových je tiež známy ako DRS micro-podpichoval, DRS Derma Valčeky sú vyrobené z mnohých vysoký stupeň mikro ihly, ktoré prevaliť a preniknúť do kože hornej povrchu bezbolestne.Tieto revolučné zariadenia poskytujú dve hlavné výhody.Po prvé, stimulujú tvorbu kolagénu rastu, ktorá výrazne zlepšuje vzhľad pokožky problém.Po druhé, umožňujú transdermálna aplikácia krémy, gély a oleje, aby sa vstrebáva omnoho účinnejšie -posilnenie ich účinnosti masívne.

Výhodou

Microneedle mezoterapia je tiež nazývaný microneedle mesoderm krásy terapie.

Ako používať:

1. Máčať asi 5-8 minút 75% alkoholu,Alebo použiť ultrafialové na dezinfekciu asi 45 minút.Nepoužívajte autoklávy,pary a vysokej teploty, metódy sterilizácie 2. Uplatňovať vhodné nutričné lotion/krém na oblasť kože, ktorá valec isto byť použité. 3. Rollbackwards a forwards4-5times udržať rýchlosť a tlak jednotné, a tým vytvoriť viac micro nádob. 4. Pohybovať sa na kolieskových štyrikrát aspoň v štyroch smeroch(na theskin, ktorá potrebuje starostlivosť). 5. Uplatňovať výživy alebo masku produktov na koži, ktoré vyžaduje starostlivosť v prípade zápal kože.

Upozornenie:

1. Nechcem opätovné použitie hlavu,lepšie využitie pre 6-10 krát za DRS Derma Roller 2. Nezdieľam DRS Derma Valček s inými osobu za hygienu. 3. Nie roll príliš oveľa viac, než je uvedené časy.Ak zaobchádzať skinshowshypersensitive reakcie, poraďte sa so svojím lekárom. 4. Udržať DRS mikro ihly časti vždy čisté. 5. Prosím, miesto DRS Derma Valček byť mimo dosahu detí.

Štítky: veľké tváre valček, derma roller, gumová pečiatka, Dr. Pero, veľkoobchod roller micro, microneedl, telo derma roller, nastaviť derma roller, dr. pero, telo dermaroller.


( 0 Hodnotenie )

Počet