6pcs/súbor Opakovane použiteľných Pet Skladovanie Potravín Môže Tin Kryt Veka Top Spp Pre Šteniatko Pes, Mačka Náhodné Farby

€2.32


6pcs/súbor Opakovane použiteľných Pet Skladovanie Potravín Môže Tin Kryt Veka Top Spp Pre Šteniatko Pes, Mačka Náhodné Farby

Odrážky: 1、balenie Obsahuje: dostanete 6 universal môže viečka, a môžete ich zdieľať s rodinou alebo priateľmi.

2、Bezpečné a BPA-free: Naše jedlo môže viečka pre mačky a psy sú vyrobené z potravín-silikónu, BPA-free, non-jedovaté, a vysokým teplotám.A veko je bezpečné a neškodné pre vaše mazlíčky.

3、Nepresakuje Veko: Naše veko má dobré nepriepustných a vzduchu-tesnosť, a to môže tesnenie potravín dobre a zabránenie úniku, a veko sa dá udržať domáce zvieratá, čerstvé a čisté po dlhú dobu.A veko sa dá znížiť potravinového odpadu a znečistenia.

4、Univerzálnej Veľkosti: univerzálna veko veľkosť je 88MM/3.46 v(o), a 2 veľkostiach, ktoré sú k dispozícii: priemer 75mm/2.95 v, 88mm/3.46 v(o).A veko je vhodný pre väčšinu štandardných pet plechovky na trhu.Kryt je flexibilný a môže byť predĺžená mierne.Tieto uzávery sú vhodné aj pre polievky a pohárov pre mnoho ľudí.

5、Premium a Trvanlivé: Malá rukoväť, ľahko otvoriť.Tieto silikónové obaly nie sú ľahko roztrhnúť alebo deformácii a môžu sa čistia v umývačke riadu.

Špecifikácie:

Názov: Domáce Zvieratá Môže Veko

Materiál: eko-šetrné silikónové

Farba červená, zelená, modrá, žltá (náhodné dodávky)

Veľkosť(cca): vonkajší priemer 88MM/3.46 v

Môže veko(o): vhodné pre 2 veľkosti - priemer 75mm/2.95 v, 88mm/3.46 v

Jedného produktu hmotnosť(cca): 10g

Hmotnosť balíka(o): 65g

Balenie Zoznam:

6*Môže Veko(náhodné farby)

Štítky: pes tekvica, leskom a lesk pre dievča, šteňa úložný box, pet dizajn skladovanie potravín, automatické mačky misa, fólie skladovanie potravín, nášivka mačka, pat mačka, barbi tričko, zadarmo royal canin mačky.


( 1 Hodnotenie )

Počet