Ravioli Maker Fréza Ravioli/Knedľa Maker Wrapper Stlačte Formy Cesto Fréza Koláč Ravioli Knedľa Plesní, Pečivo KitchenTools

€2.47


Ravioli Maker Fréza Ravioli/Knedľa Maker Wrapper Stlačte Formy Cesto Fréza Koláč Ravioli Knedľa Plesní, Pečivo Nástroje Kuchyňa

Pohodlie a zábava: Tento Ravioli plesne robí kuchyňa efektívnejšie a príjemnejšie.Kuchyňa nástroj hračka pre vás a vaše deti.Ideálne pre HOBBY varenie, rodinné, spoločenské a piknik, pridanie veľa šťastný čas.

Jednoduché: Vyplniť, kryt a stlačte tesnenie perfektný paketové.Jednoduché, aby sa knedľa koláč, pierogi, ravioli formy, pot, nálepky, atď.rýchlo a bez námahy.Nie je škaredé hľadáte knedle ak ste vlastníkom tejto knedľa maker.

Potravinársky Materiál: Tento knedľa maker vyrobená z vysoko-kvalitných materiálov, odolný a non-jedovaté a potravinami-bezpečné.Úplne nové a vysokej kvality.Ručné pranie v teplej mydlovej vode.

Elegantný dizajn: Podľa povedal: "jete s otvorenými očami ", naše knedľa tvorcovia majú krásne rukoväť pre pohodlné uchopenie.Veľkosti sú najčastejšie používané veľkosti pre ravioli a štvorcové cestoviny a bude vaša ravioli chutné.

Zapôsobiť svojich hostí s tradičnou talianskou domáce ravioli s Ravioli formy.To robí ideálny darček pre amatérske i skúsených kuchárov, ktorí chcú rozšíriť svoje zručnosti zahŕňajú domáce poľské ravioli, Čínsky štýl, knedle alebo pot nálepky.

Materiál: Plast

farba: modrá

Ako ho použiť:

1. Použitie plávajúci kód pin alebo Cestoviny Stroj, aby ploché listy z vášho cestoviny cesta.

2. Umiestnite jeden list cesta cez ravioli rám.Použite stlačte na vytvorenie odrážok na vaše naplnenie.

3. Vyplňte priehlbiny s náplňou vášho výberu.Miesto inému list cesta cez vrchol.Stlačte hárky spolu a použiť drevený valček na tesnenie vaše raviolis a vytvoriť zig zag hrany.Nechajte ich vyschnúť a sú pripravení variť.

Na knedľa stlačte tlačidlo je ideálny pre výrobu hrniec nálepky, medzinárodné obraty a knedle na predjedlá, hors d'oeuvres, dezerty a ľahké občerstvenie.

Iné využitie zahŕňa: knedle, empanadas, pasties, pierogies, piroshkies, pot nálepky, raviolis, obraty a viac.

Špecifikácia:

1 x Ravioli Maker

Štítky: dumpl, cestoviny nástroj, formy ravioli, stlačte tortilla, momo maker, ravioli nástroj, ravioli, torta rezačky, ravioli zložky fréza, avokádo škrabka.


( 0 Hodnotenie )

Počet