Auto Nástroj Nastavenie Zisťovanie Senzor, Dĺžka Nástroja Kompenzácie Cnc Nástroj Setter

€82.01


Auto Nástroj Nastavenie Zisťovanie Senzor, Dĺžka Nástroja Kompenzácie Cnc Nástroj Setter

Tento cnc nástroj dĺžka snímača je automatická nástroj nastavenie rozchodu nástroj dotykový senzor pre cnc gravírovanie, vŕtanie frézky, najmä pre auto meničom cnc stroje.Je ľahké nájsť v A. T. C. cnc smerovače a CNC frézy.

Cnc auto nástroj výška nastaviť, sa bežne používa na meranie a nastavenie nástroja dĺžky a Z-osi práce kompenzácie.Pri kontaktovaní nástroj pracuje so strojom ovládací softvér na nahrávanie pozície.Nástroj setter umožňuje rýchle a presné meranie nástrojov a nastavenie pracovných miest .

1, CNC systém sa rýchlo identifikovať zložky pracovná výška a pre nastaviť nástroj dĺžky spôsobom.

2, Tieto funkcie výrazne znížiť nastaviť čas vedenie CNC Router vo výrobe a prestoje na minimum.

3, Poškodenia a opotrebovania pre vákuové pokaziť dosky je obmedzené na minimum.Má aj tú výhodu, nastavenie, prácu vyrovnáva s žiadne riziko chipping hrany vysoký výkon karbidu mlyny.

Prečo si vybrať NÁS

Zachovávajú vysokú presnosť obrábania CNC obrábacích centier!Opravené nástroj opotrebenie spôsobené znížením a termálne výtlak dĺžka nástroja v dôsledku rozdielov medzi denné a nočné teploty presnosť 1μ m.

Presnosť obrábania bude vždy udržiavaný v rámci tolerancie.

Zlepšenie produktivity vďaka zvýšeniu čistých pracovných obrábacích strojov.Zistiť náhodnému nástroj na rozbitie v obrábacieho procesu, a zastavenie stroja.Zvýšenie produktivity a čistých pracovných vyhnúť obrábania problémy v nightlong letecké operácie.

Zabrániť chybné výrobky.Keď čepeľ je pritlačí kontakt, vysoká presnosť signálu je výstup na CNC alebo PC.Už nie je potrebné zopakovať proces skúšania brúsenie, merania, výpočtu a vstup na CNC strojoch, čím sa eliminuje potreba odborné znalosti v nástroja nastavenie a zároveň eliminuje akékoľvek znepokojenie nad poškodeniu zariadenia v dôsledku nastavenie chyby.

Automatické Dĺžka Nástroja Parametre Snímača:

Výstupný režim NC (normal uzavretá), Zdvih 5 mm presnosť určenia Polohy 0.001 mm (Rýchlosť: 50-200 mm/min) Kontakt životnosť 3 miliónov krát kontaktná sila 1.5 N Kontakt časti Spekané karbidy zliatiny Vonkajšieho plášťa Brúsenie 4S Kontakt hodnotiť DC24V 20Ma (max) Recommed 10mA odporová záťaž Ochrana trubka 1 m Kábel 3m LED svetlo, často DŇA, keď sa pracovné voľno vzduchu vyhodiť funkcia Alarmu cez cestovné majú tiež NIE (normal open) model pre dodanie.NC

CNC nástroj snímač veľkosť

Aplikácia

.

Naše Comapany

BoRui Obrábacie stroje, Príslušenstvo Továreň bola založená v roku 2005. V priebehu rokov, BoRui berie "zmeny Kvality na svete", ako svoje poslanie a bol venovaný tvorbe worldclass značky pre svoju krajinu Číne.V Roku 2016, Dezhou BoRui Precision Co.,Ltd wasestablished začať svetlé cestu slúžiace medzinárodnom trhu.

BoRui Precision je určená pre R&DProduction a Predaj obrábacích nástrojov, príslušenstvo.Hlavné produkty sú collets, držiaky náradia, presnosť vises, sústruh skľučovadla a iné.BoRui vlastní všetky druhy cnc strojov asi 150 sady.Existuje viac ako 200 technických pracovníkov.Ročný obrat presahuje 80 miliónov RMB.BoRui stala viesť podnik v Čínskej obrábacie stroje, doplnky, priemysel.

Štítky: hmla senzor, centrum puncher, reiki krúžok, cnc sondy, eucleia, nástroj testu, cnc senzor nástroj, cnc senzor, škótsky tričko, osi z dotyková plocha.


( 0 Hodnotenie )

Počet